Binnen
Zwemles voor buitenlandse dames
Zwemmen is voor iedereen
Zwemmen is voor iedereen, maar in sommige culturen is het niet vanzelfsprekend dat iedereen leert zwemmen. Zeker voor buitenlandse dames is de drempel vaak hoog om naar het zwembad te komen.
Terwijl juist in Nederland veel water is en goede zwemvaardigheid van groot belang is. Speciaal voor allochtone dames wordt er in het Sportfondsenbad Beverwijk een zwemactiviteit georganiseerd. Hier kunnen buitenlandse dames in een beschermde omgeving leren zwemmen en zelfs hun zwemdiploma halen. Tevens is het, voor de dames die al zwemvaardig zijn, mogelijk om zelfstandig banen te zwemmen.
Het zwembad is tijdens deze activiteit alleen toegankelijk voor deze doelgroep en de begeleiding bestaat enkel uit dames. Er zijn dus geen mannen aanwezig.
De zwemactiviteit voor buitenlandse dames is op maandagochtend van 09.00 – 10.00 uur.
Wat heb je nodig?
- Zwemkleding
- Handdoek